Ks. mgr lic. Andrzej Kinal MSF

święcenia kapłańskie: 16.06.1990

w parafii od 1.07.2004

proboszcz i rektor od 01.07.2008

imieniny: 30 listopada

odpowiedzialny za: Kręgi Kościoła Domowego (Krąg rejonowy, 7 i 17), Róże Żywego Różańca, Odnowa w Duchu Św., Katolickie Spotkania Kobiet, Poradnia Rodzinna

Ks. mgr Łukasz Biełusz MSF

święcenia kapłańskie: 17.05.2014

w parafii od 01.08.2016

duszpasterz i katecheta w ZSz nr 6

imieniny: 18 października

odpowiedzialny za: Kręgi Kościoła Domowego (Krąg 1, 5 i 16), Zespoł GIOIA, Zespoł MIZMOR, Diakonia Uwielbienia Tańcem, Neokatechument - wspólnota II, przygotowanie dzieci do I Komunii Św.

Ks. mgr Radosław Deręgowski MSF

święcenia kapłańskie: 09.10.2010

w parafii od 01.08.2013

wikariusz i katecheta w ZSz nr 6

imieniny: 8 września

odpowiedzialny za: Kręgi Kościoła Domowego (Krąg 6, 8 i 11), Wspólnota Miłosierdzia, Caritas Parafialna, Chór Sancta Familia, ZHR, Przyparafialne Koło Fotografów, Neokatechumenat – wspólnota I

Ks. mgr Marian Jaśkiewicz MSF

święcenia kapłańskie: 13.05.1980

w parafii od 1.09.2010

duszpasterz

imieniny: 3 maja

odpowiedzialny za: Koło Przyjaciół Radia Maryja, Ruch Rodzin Nazaretańskich

Ks. mgr Michał Popowski MSF

święcenia kapłańskie: 24.05.2008

w parafii od 01.08.2015

duszpasterz i katecheta w ZSz nr 6

imieniny: 29 września

odpowiedzialny za: Kręgi Kościoła Domowego (Krąg 3, 4 i 2 pilotowany), Apostolstwo Dobrej Śmierci, Liturgiczna Służba Ołtarza, Oaza dziecięca i młodzieżowa, Koło Misyjne, Wspólnota IGNIS, przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania

Misjonarze Świętej Rodziny w Rzeszowie

HASŁO ROKU

Idźcie i głoście

Dzisiaj jest

środa,
26 kwietnia 2017

(116. dzień roku)

Święta

Środa, II Tydzień Wielkanocny Rok A, I Dzień powszedni

Prowincja Polska MSF

Zmartwychwstanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
3353527

Statystyki

Wyszukiwanie