Menu

25. lat ADS-u

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
4377882

33. Niedziela zwykła - 18.11.2018

1.      Dziś w naszej wspólnocie trwa peregrynacja ikony Świętej Rodziny. Dziękujemy ks. Tomaszowi Góreckiemu MSF za przybliżenie treści tej ikony.

2.     Spotkanie Koła Misyjnego i nabożeństwo misyjne dzisiaj o godz. 17.00.

3.     W czwartek przypada 22 dzień miesiąca. Po wszystkich Mszach św. modlitwa przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i okazja do oddania czci relikwiom.

4.     W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

5.      Msza św. dla Wspólnoty FAUSTINUM w przyszłą niedzielę, o godz. 15.00.

6.     Pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 7 SP, którzy chcieliby w naszej parafii przygotować się i przyjąć ten sakrament odbędzie się w dziś o godzinie 19.00 w kościele. Dotyczy to zarówno uczniów SP nr 28, jak i pozostałych naszych parafian, uczących się w innych szkołach. Wszelkich informacji udziela ks. Sebastian.

7.      Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8 SP oraz 3 Gimnazjum wraz z rodzicami odbędzie się w przyszłą niedzielę, 25 listopada o godz. 19.00 w kościele.

8.     Wspólnota Ruchu Rodzin Nazaretańskich organizuje jednodniową pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę, 1 grudnia. Koszt: ok. 55 zł, zapisy w kancelarii.

9.     Mieszkańcom bloku przy ul. Rataja 4 dziękujemy za ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza św. w ich intencji – w niedzielę, 25 listopada, o godz. 18.00. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloku przy ul. Rataja 4a

10.  Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

HASŁO ROKU

Jesteśmy napełnieni
Duchem Świętym

Dzisiaj jest

sobota,
17 listopada 2018

(321. dzień roku)

Święta

Sobota, XXXII Tydzień zwykły
Rok B, II
Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

Liturgia Słowa

Prowincja Polska MSF

Jesteśmy na...

Statystyki