Menu

MB Solidarności

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
5581667

Statystyki

19. Niedziela Zwykła - 9.08.2020

1.   Trwa 43. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do duchowej łączności i towarzyszenia kapłanom, którzy fizycznie wyruszyli na pątniczy szlak poprzez fale Katolickiego Radia VIA. Zapraszamy pielgrzymów do udziału we Mszy św. sprawowanej na Jasnej Górze 13 sierpnia o godz. 11.30 (również transmitowanej w radiu).

2.   W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę wakacyjną. Na wszystkich Mszach św. poświęcenie owoców, ziół i kwiatów.

3.   Na prośbę Przewodniczącego Episkopatu Polski przyszła niedziela będzie Dniem solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Będziemy modlić się za poszkodowanych i zmarłych w wyniku tragedii. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek. Środki te zostaną przekazane przez Caritas Polska na rzecz poszkodowanych.

4.   Składamy serdeczne Bóg zapłać osobom, które w tym tygodniu zaangażowały się w porządkowanie rabat wokół kościoła i domu zakonnego.

5.   Informujemy, że jest już możliwość zamawiania intencji mszalnych na 2021 rok.

6.   Mieszkańcom bloku Stojałowskiego 12 klatki 5 - 7 dziękujemy za złożoną ofiarę na kwiaty
i sprzątanie kościoła. Msza w ich intencji – w niedzielę, 16 sierpnia o godz. 10.30. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloków Kotuli 5, 1F, 1G oraz domków i szeregówek przy ul. Kotuli.

7.   Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8.   Bezpłatna szkoła dla dorosłych COSINUS zachęca do skorzystania ich ofert. Informacje na plakatach i ulotkach. 

Transmisja na żywo

HASŁO ROKU

WIELKA TAJEMNICA
WIARY

Dzisiaj jest

sobota,
08 sierpnia 2020

(221. dzień roku)

Święta

Sobota, XVIII Tydzień zwykły
Rok A, II
Wspomnienie św. Dominika, prezb.

Liturgia Słowa

Prowincja Polska MSF

Jesteśmy na...