Menu

Różańce dla dzieci

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń:
4981598

29. Niedziela zwykła - 20.10.2019

1.      Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.15. Dzieci spotykają się na modlitwie różańcowej we wtorek i czwartek o godz. 16.30. Trwa zbiórka różańców na misje.

2.     Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Każdego dnia w modlitwie różańcowej będziemy polecać Matce Bożej misjonarzy i dzieła misyjne Kościoła. Koło Misyjne rozprowadza dzisiaj po każdej mszy św. kalendarze jako cegiełki na wsparcie dzieł misyjnych oraz książki. Spotkanie Koła Misyjnego – dzisiaj o godz. 17.00.

3.     We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. Po każdej mszy św. okazja do oddania czci relikwiom świętego.

4.     Msza św. w int. Ojca Św., Radia Maryja i TV Trwam we wtorek o godz. 18.00.

5.      Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na pierwsze spotkanie organizacyjne w czwartek o godz. 20.00.

6.     Dzień skupienia Ruchu Rodzin Nazaretańskich w sobotę, 26 października. Rozpoczęcie o godz. 9.00 adoracją Najświętszego Sakramentu w kościele. Zapraszamy wspólnotę i sympatyków.

7.      Wspólnotę FAUSTINUM i wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego zapraszamy na mszę w przyszłą niedzielę o godz. 15.00. Po mszy okazja do oddania czci relikwiom św. Faustyny.

8.     Na stolikach z prasą wyłożone są kartki wypominkowe, które można składać w kancelarii i zakrystii. Prosimy o czytelne wypisywanie imion zmarłych.

9.     Mieszkańcom bloku Solarza 4 kl. 3 i 4 dziękujemy za złożoną ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. Msza w ich intencji – w niedzielę, 27 października o godz. 7.30. W tym tygodniu o złożenie ofiary prosimy mieszkańców bloków Solarza 3 i 9.

10.  Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer MIŁUJCIE SIĘ.

HASŁO ROKU

W mocy
Bożego Ducha

Dzisiaj jest

niedziela,
20 października 2019

(293. dzień roku)

Święta

Niedziela, XXIX Tydzień zwykły
Rok C, I
Dwudziesta Dziewiąta Niedziela zwykła

Liturgia Słowa

Prowincja Polska MSF

Jesteśmy na...

Statystyki